عایق صوتی نانوپلیمر ترکیه از جنس الیاف پلی استر بوده، با دانسیته بسیار بالا (133kg/m3)، و برای عایق صوتی منازل مسکونی (دیوار مشترک، کف، سقف) و ادارجات (دیوار مشترک، کف، سقف، پارتشن) استفاده می شود. این عایق 50 دسی بل کاهش صدا دارد (عایق صوتی، عایق صدا، عایق ضد صدا)، و همزمان بعنوان عایق حرارتی بسیار مؤثر، عایق رطوبتی، و عایق کوبه ای (مهار ضربات کوبش پا در هنگام راه رفتن، کوبش افتادن اجسام بر روی زمین، و موارد مشابه) قابل استفاده است.

ضخامت عایق صوتی نانوپلیمری ترکیه ای تنها 7 میلیمتر است تا زیاد فضای داخل خانه یا اداره شما را اشغال نکند. این عایق صدا پشت چسب دار بوده و آماده نصب است. این عایق ضد صدا برای مصارف خانگی و اداری ساخته شده و طوری طراحی شده است که براحتی توسط خود کاربر قابل نصب باشد.

اگر از صدای دیوار مشترک با همسایه کلافه شده اید و یا می خواهید یک استودیوی آکوستیک خانگی کوچک برای خود درست کنید، در هر دو حالت این عایق صوتی را به شما پیشنهاد می دهیم.

عایق صوتی نانوپلیمری محصول ترکیه بوده و با ضمانت عملکرد کاهش 50 دسی بل صدا و دوام سی ساله تقدیم حضور مردم ایران زمین می شود.

(بر روی هر عکس کلیک کنید تا بزرگ شود)

به وب سایت فروشگاه عایق ایران خوش آمدید!

بهترین کیفیت را از ما بخواهید

فروشگاه عایق ایران با بالا بردن انتظار کیفی خود از کارخانجات تولید و عرضه محصولات عایق های صوتی و حرارتی، قادر است بهترین کیفیت را به مشتریان عزیز خود ارائه نماید. کافیست نمونه محصولات ما را درخواست کنید تا کیفیت استثنایی محصولات ما را از نزدیک شاهد باشید.

بهترین قیمت ها در سرتاسر کشور را از ما بخواهید

فروشگاه عایق ایران با تنظیم قرارداد با تمامی کارخانجات فعال در زمینه عایق های صوتی و حرارتی، و با ایجاد فضای رقابتی در بین این کارخانجات، قادر است قیمت های زیر قیمت مستقیم کارخانه به شما عرضه نماید. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با شماره 02175038049 تماس بگیرید.

تحویل فوری در سرتاسر ایران زمین

فروشگاه عایق ایران مجهز به بزرگترین انبارهای محصولات عایق صوتی و حرارتی در 6 شهر بزرگ ایران زمین یعنی تبریز، تهران، مشهد، اهواز، شیراز، و اصفهان می باشد. لذا قادر هستیم سفارشات شما را هرکجای ایران زمین که باشید به صورت فوری تقدیم حضورتان کنیم.

هم اکنون جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خود با ما تماس بگیرید!

تلفن: 02175038049، فکس: 02175038049 داخلی 2

دریافت اطلاعات بیشتر