توصیف:

قطعات RB پشم سنگ کیمکو تخته­های نیمه سخت و سختی هستند که از الیاف سنگی تهیه می­شوند که با استفاده از حداقل مقدار چسب رزین ترموست به هم چسبانده شده­اند. قطعات RB پشم سنگ کیمکو قادرند دماهای بسیار بالا بالغ بر C° 750 را تحمل کنند و سبک وزن، قوی، دارای خاصیت ارتجاعی و با قابلیت کاربری و برش آسان هستند و می­توانند به شکل­های پیچیده­ای برش داده شوند.

کاربردها:

کاربردهای ساختمانی: قطعات AB پشم سنگ کیمکو برای عایق­­بندی حرارتی و صوتی در فضاهای درونی و در بین اتصالات سقف در ساختمان­های عمومی همانند هتل­ها، بیمارستان­ها، مدارس و ادارات که ایمنی در برابر آتش یک نگرانی مهم است، مورد استفاده قرار می­گیرند. قطعات پشم سنگ کیمکو برای عایق­بندی صوتی و حرارتی دیوارهای بیرونی و دیوارهای پلکان­ها و آسانسورها به کار می­روند.

صنعتی: قطعات RB پشم سنگ کیمکو به عنوان عایق­های حرارتی و صوتی در ساختمان­های صنعتی مورد استفاده قرار می­گیرند که این نوع ساختمان­ها ایمنی در برابر آتش یک نگرانی مهم تلقی می­شوند.

پرداخت سطح و پوشش­دهی: قطعات RB پشم سنگ کیمکو در کاربردهای ساختمانی معمولا فاقد پوشش­دهی سطحی هستند یا اینکه توسط یک شیشه تقویت شده با فویل آلومینیومی/لایه کاغذ کرافت (FSK)، آلاگلس[1] و لایه شیشه سیاه رنگ (BGT) پوشش­دهی می­شوند.

شکل عایق موجود ضخامت (mm) پهنا (m) طول (m)
تخته 25 تا 125 600 ./1 تا 2/1

عملکرد: دمای کار (ساختمان): الیاف پشم سنگ دمای تا C° 750 را تحمل می­کنند؛ لایه سطح تا دمای C° 100. (صنعتی) تا دمای C° 750 را تحمل می­کند. در دماهای بالغ بر C° 230، ممکن است چسب موجود در عایق در تماس با سطح داغ کمی جابجا شود. این جابجایی سبب وارد آدمن آسیب به عملکرد عایق نمی­شود.

عملکرد عایق صوت (ساختمانی و صنعتی): قطعات RB پشم سنگ ایمیکو هنگامی که بر طبق استانداردهای ASTM مرتبط مورد آزمایش قرار گرفتند، دارای عملکرد صوتی بسیار عالی بوده­اند (عملکرد صوتی بر اساس ضرائب جذب صوت، عایق صوتی و جداسازی صوت ضربه­ای اندازه­گیری می­شود). قطعات RB پشم سنگ کیمکو در انجام تست برطبق ASTM C423 دارای مقادیر ضرائب کاهش صوت (NRC) بالغ بر 05/1 بوده­اند.


[1] Aluglass: یک برند تولیدکننده محصولات مورد استفاده در فضاهای تجاری و مسکونی.

قطعات RB پشم سنگ کیمکو – ساختمانی و صنعتی
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *