جهت مشاهده اطلاعات و استعلام قیمت انواع متعلقات و لوازم جانبی عایقکاری شرکت عایق ایران، آیتم مورد نظر خود را در زیر انتخاب کنید:

بست های فلزی ،جهت اجرای تسمه کشی و محکم کردن آن در انجام عملیات عایق کاری مورد استفاده قرار می گیرند . با توجه به ابعاد تسمه ، بست های فلزی از جنس استنلس استیل و گالوانیزه با عرض های 25،19،16،13 میلیمتر و ضخامت 0/4 تا 1 میلیمتر قابل تولید و عرضه می باشند .

انواع تسمه با عرض های 25،19،16،13 میلیمتر و ضخامت 0/4 تا 1 میلیمتر از نوع استنلس استیل و گالوانیزه در قالب رول هایی با حداکثر وزن 30 کیلوگرم جهت بستن جکت آلومینیومی قابل تولید و عرضه می باشند.

به منظور سهولت در اجرا و افزایش کیفیت جکت های فلزی ، پیچ استنلس استیل بهترین انتخاب بوده و باعث بهبود کیفیت اجرای جکت آلومینیومی می شود . برای بهبود عملکرد پیچ ، استفاده از واشر فلزی به همراه واشر نئوپان ضروری است . ابعاد پیچ های از 3/9 تا 6/3 میلیمتر و طول آنها از 9 تا 25 میلیمتر متغیر است . همچنین در دو نوع استیگ،گالوانیزه و آلومینیوم و در دو نوع خودکار و سرمته قابل تولید و تحویل می باشند. جنس و آلیاژ پیچ های استنلس استیل ، فولاد ضد زنگ با گرید های 304 و 316 می باشد.

لطفاً نوع ورق مورد نظر خود را در زیر انتخاب کنید:

چسب مخصوص عایقکاری معمولا برای درزبندی روکش عایق ها در برابر نفوذ رطوبت و آب و همچنین چسباندن عایق به سطح مورد استفاده قرار می گیرد.

سیم مفتول با متریال فولادی گالوانیزه و فولاد ضد زنگ با گرید 304 برای اجرا و بستن انواع عایق ها ، مورد استفاده قرار می گیرند . گفتنی است در میان انواع تولید شده ، سیم مفتول هایی با ضخامت 7/0 تا 2 میلیمتر که بیشترین کاربرد را دارند ، قابل تولید و عرضه می باشند .

از فنرهای انبساط جهت تسمه کشی انواع مخازن و تجهیزاتی که امکان انبساط و انقباض در آنها وجود دارد ، استفاده می شود . فنرهای انبساط با متریال استنلس استیل و گرید 304 در طولهای 50 و 100 میلیمتر و قطر مفتول 1 میلیمتر قابل تولید و عرضه می باشند .

به وب سایت فروشگاه عایق ایران خوش آمدید!

بهترین کیفیت را از ما بخواهید

فروشگاه عایق ایران با بالا بردن انتظار کیفی خود از کارخانجات تولید و عرضه محصولات عایق های صوتی و حرارتی، قادر است بهترین کیفیت را به مشتریان عزیز خود ارائه نماید. کافیست نمونه محصولات ما را درخواست کنید تا کیفیت استثنایی محصولات ما را از نزدیک شاهد باشید.

بهترین قیمت ها در سرتاسر کشور را از ما بخواهید

فروشگاه عایق ایران با تنظیم قرارداد با تمامی کارخانجات فعال در زمینه عایق های صوتی و حرارتی، و با ایجاد فضای رقابتی در بین این کارخانجات، قادر است قیمت های زیر قیمت مستقیم کارخانه به شما عرضه نماید. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با شماره 02128428065 تماس بگیرید.

تحویل فوری در سرتاسر ایران زمین

فروشگاه عایق ایران مجهز به بزرگترین انبارهای محصولات عایق صوتی و حرارتی در 6 شهر بزرگ ایران زمین یعنی تبریز، تهران، مشهد، اهواز، شیراز، و اصفهان می باشد. لذا قادر هستیم سفارشات شما را هرکجای ایران زمین که باشید به صورت فوری تقدیم حضورتان کنیم.

هم اکنون جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خود با ما تماس بگیرید!

تلفن: 02128428065، فکس: 02128428065 داخلی 2

دریافت اطلاعات بیشتر