ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت

به دلیل وجود نمک در ترکیبات عایق های گرم مانند پشم سنگ ، در صورت نفوذ رطوبت در این لایه ، عایق گرم در مجاورت تجهیزات عایق کاری شده و ورق آلومینیوم تبدیل به رسانا شده و با تشکیل پیل گالوانیک ، خوردگی الکترو شیمیایی اتفاق خواهد افتاد . در حالیکه کاغذ کرافت موجود در محصول ، باعث جذب رطوبت گردیده و مانع از تشکیل پیل گالوانیک خواهد شد.

چنانچه مقدار رطوبت موجود در عایق ، از حد جذب کاغذ بیشتر شود ، لایه پلی اتیلن موجود در محصول ، مانع از عبور جریان الکتریسیته شده و در نتیجه از خوردگی الکترو شیمیایی لوله و تجهیزات جلوگیری خواهد نمود .

ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت با عرض 1 متر و از ضخامت تجمیعی (ضخامت ورق آلومینیوم به علاوه 0.2 میلیمتر ضخامت کاغذ کرافت) 0.4 میلیمتر تا 1.2 میلیمتر ، در سه فرم فیزیکی صاف ، کرکره گام 5 میلیمتر در قالب رول های 20 تا 40 متر مربع و ورق های کرکره گام 32 میلیمتر با طول برش های مورد نیاز ( عرض 92 سانتیمتر و طول 1 تا 12 متر ) قابل تولید و عرضه می باشند .

شایان ذکر است که این شرکت برای اولین بار در ایران موفق به تولید این محصول با طول برشهای مختلف گردیده و سایر تولید کنندگان با ابعاد 200*92 سانتیمتر این محصول را تولید میکنند.

از مهمترین مزایای سفارش طول برش مختلف علی الخصوص طول برش بیشتر از 2 متر، می توان به افزایش راندمان اجرای عایق کاری، کاهش مصرف ملزومات عایقکاری، ضایعات و پرت ورق کمتر و در نتهایت افزایش کیفیت عایقکاری اشاره نمود.

ورق آلومینیوم با پوشش پلی سرلین

عایق رطوبتی پلی سرلین (psmb) اکستروژن سه لایه ای از پلیمرهای پلی اتیلن و سرلین (یا همان DU POINT ) با ضخامت 76 میکرومتر است. پلی سرلین (psmb) لمینه ای حرارتی است که به منظور عایق کاری مکانیکی جهت جلوگیری از ایجاد حفره ، شکاف و خوردگی گالوانیک سطوح داخلی و روکش های فلزی و لوله های کخازن و دیگر تجهیزات ، مورد استفاده قرار می گیرد .این خوردگی ها زمانی رخ می دهد  که آب و رطوبت از طریق مفاصل نصب شده و یا بخش های آسیب دیده وارد سیستم عایق کاری می شود.

ساختار فیلم پلی سرلین :

پلی سرلین ( psmb) از سه لایه فیلم که هر یک به منظور بدست آمدن مطلوب ترین عملکرد به دقت انتخاب شده اند ، تشکیل شده است . هر کدام از لایه ها حدود 25 میکرومتر ضخامت دارند. لایه داخلی را معمولا از پلی اتیلن با چگالی بالا (LDPE) که دارای چسبندگی بهتری است ، استفاده می نمایند .

لایه میانی را از Surlyn که دارای استحکام بیشتری است استفاده نموده و لایه خارجی را از پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) که مقاومت فوق العاده ای در برابر سایش دارد ، بهره می گیرند .

استفاده از سه لایه جداگانه عملا تضمین می کند که هیچ سوراخی در کل فیلم وجود نداشته باشد چرا که وجود یک سوراخ در یکی از لایه ها تاثیری بر دیگر لایه ها نخواهد داشت .

پلی سرلین روی سطوح داخلی انواع روکش های فلزی از جمله آلومینیوم ، استیل ، گالوانیزه و آلوزینک ، جهت جلوگیری از خوردگی استفاده می شود . پلی سرلین در نصب روکش  فلزی عایق مکانیکی به دور لوله های سرد و گرم ، مخازن و تجهیزات صنعتی در صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد .

ظاهر فیلم :

فیلم پلی سرلین با رنگ آبی روشن خود ، از دیگر فیلم های مشابه متمایز میگردد و این اجازه را به بیننده می دهد که تنها با نگاه کردن به روکش فلزی ، وجود آن را تایید کند .

ورق آلومینیومی کرکره گام 5 میلیمتر

به منظور محافظت مکانیکی و فیزیکی از سطوح عایق کاری شده در مقابل شرایط اقلیمی ، ورق آلومینیوم صاف و کرکره ای با گام 5 میلیمتر بر روی آن اجرا می شود .

ورق های آلومینیوم با عرض یک متر و از ضخامت های 0/2 میلیمتر تا 1/2 میلیمتر و با گرید های 1050 ، 1060 ، 3003 ، 3004 ، 3105 ،5052 بر اساس استاندارد ASTMB 209 عرضه می شوند .

ورق آلومینیومی کرکره گام 32 میلیمتر

به منظور محافظت مکانیکی و فیزیکی از سطوح عایق کاری شده در مقابل شرایط اقلیمی ، ورق آلومینیوم صاف و کرکره ای با گام 32 میلیمتر بر روی آن اجرا می شود .

ورق های آلومینیوم با عرض یک متر و از ضخامت های 0/2 میلیمتر تا 1/2 میلیمتر و با گرید های 1050 ، 1060 ، 3003 ، 3004 ، 3105 ،5052 بر اساس استاندارد ASTMB 209 عرضه می شوند

به وب سایت فروشگاه عایق ایران خوش آمدید!

بهترین کیفیت را از ما بخواهید

فروشگاه عایق ایران با بالا بردن انتظار کیفی خود از کارخانجات تولید و عرضه محصولات عایق های صوتی و حرارتی، قادر است بهترین کیفیت را به مشتریان عزیز خود ارائه نماید. کافیست نمونه محصولات ما را درخواست کنید تا کیفیت استثنایی محصولات ما را از نزدیک شاهد باشید.

بهترین قیمت ها در سرتاسر کشور را از ما بخواهید

فروشگاه عایق ایران با تنظیم قرارداد با تمامی کارخانجات فعال در زمینه عایق های صوتی و حرارتی، و با ایجاد فضای رقابتی در بین این کارخانجات، قادر است قیمت های زیر قیمت مستقیم کارخانه به شما عرضه نماید. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با شماره 02128428065 تماس بگیرید.

تحویل فوری در سرتاسر ایران زمین

فروشگاه عایق ایران مجهز به بزرگترین انبارهای محصولات عایق صوتی و حرارتی در 6 شهر بزرگ ایران زمین یعنی تبریز، تهران، مشهد، اهواز، شیراز، و اصفهان می باشد. لذا قادر هستیم سفارشات شما را هرکجای ایران زمین که باشید به صورت فوری تقدیم حضورتان کنیم.

هم اکنون جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خود با ما تماس بگیرید!

تلفن: 02128428065، فکس: 02128428065 داخلی 2

دریافت اطلاعات بیشتر