چسب مخصوص عایقکاری معمولا برای درزبندی روکش عایق ها در برابر نفوذ رطوبت و آب و همچنین چسباندن عایق به سطح مورد استفاده قرار می گیرد.

روش نصب چسب عایقکاری

برای چسباندن صحیح , سطح عایقکاری را تمیز کنید تا هیچ کونه روغن , کثیفی و غباری روی آن نباشد. برای نتیجه بهتر دمای چسب و سطح باید حداقل ۶۵ در جه فارنهایت باشد اگر دما کمتر از ۳۰ درجه فارنهایت باشد باید اتاق را گرم کنید.برای نتیجه بهتر چسب را بهم بزنید و پس از نصب حدود ۵-۱۰ دقیقه آنرا با پونیز نگه دارید. در مکان هایی با رطوبت بالا سرعت خشک شدن کمتر است. زمانیکه در فواصل و پیوند ها از چسب استفاده شود و دمای محیط روی ۷۰ در جه فارنهایت قرار دارد و رطوبت حدود ۳۵% R.H است زمان چسبیدن کامل حدود ۳۰ دقیقه است.

به وب سایت فروشگاه عایق ایران خوش آمدید!

بهترین کیفیت را از ما بخواهید

فروشگاه عایق ایران با بالا بردن انتظار کیفی خود از کارخانجات تولید و عرضه محصولات عایق های صوتی و حرارتی، قادر است بهترین کیفیت را به مشتریان عزیز خود ارائه نماید. کافیست نمونه محصولات ما را درخواست کنید تا کیفیت استثنایی محصولات ما را از نزدیک شاهد باشید.

بهترین قیمت ها در سرتاسر کشور را از ما بخواهید

فروشگاه عایق ایران با تنظیم قرارداد با تمامی کارخانجات فعال در زمینه عایق های صوتی و حرارتی، و با ایجاد فضای رقابتی در بین این کارخانجات، قادر است قیمت های زیر قیمت مستقیم کارخانه به شما عرضه نماید. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با شماره 02128428065 تماس بگیرید.

تحویل فوری در سرتاسر ایران زمین

فروشگاه عایق ایران مجهز به بزرگترین انبارهای محصولات عایق صوتی و حرارتی در 6 شهر بزرگ ایران زمین یعنی تبریز، تهران، مشهد، اهواز، شیراز، و اصفهان می باشد. لذا قادر هستیم سفارشات شما را هرکجای ایران زمین که باشید به صورت فوری تقدیم حضورتان کنیم.

هم اکنون جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خود با ما تماس بگیرید!

تلفن: 02128428065، فکس: 02128428065 داخلی 2

دریافت اطلاعات بیشتر