شرکت بین­المللی تولید عایق سعودی (SIIMCO)[1]

شرکت بین­المللی تولید عایق سعودی، یک سرمایه­گزاری مشترک بین صنایع القانیم[2] و سنت کوبین ایزووِر[3] (فرانسه)، ساخت یک مرکز تولید پشم سنگ جدید در شهر Yanbu Al-Sinaiyah در قلمرو عربستان سعودی در آوریل 2012، را اعلام نمود. SIIMCO انواعی از محصولات پشم سنگ را برای استفاده در اهداف عایق­سازی حرارتی و صوتی تولید می­کند. با استفاده از تکنولوژی مدرن سنت گوبین[4] (فرایند REX)، SIIMCO در هر دو بخش صنعت و ساختمان می­تواند مفید واقع شود. مرکز تولیدی در Yanbu با ظرفیت تولید بالغ بر MT 64000 نصب خواهد شد و بازارهای عربستان سعودی و نیز سایر بازارهای GCC، مصر، عراق و سایر مناطق شرقی را تغذیه خواهد نمود. انتظار می­رود که این واحد تولیدی در اوایل سال 2014 فعالیت خود را آغاز کند.

شرکت هندی راکوول (RIL)

شرکت هندی راکوول به عنوان تولیدکننده برتر عایق پشم سنگ در هند شناخته شده است و اخیرا عرضه محصولات خود به نواحی GCC و MENA را آغاز نموده است. RIL در دو واحد تولیدی فعالیت می­کند، یکی از آنها در حیدرآباد[5] و دیگری در سیلواسا[6] واقع شده است، که دارای ظرفیت سالیانه یکپارچه­ای بالغ بر MT 50000 هستند. RIL یک لیسانس در تکنولوژی سنت گوبین در عایق­سازی در ترکیه است و از سال 2006، به عنوان یک سرمایه­گزاری مشترک بین کیمکو و سنت گوبین ایزووِر فعالیت نموده است.

IZOCAM گروهی از مواد عایقی نظیر پشم شیشه، پشم سنگ، لاستیک نیتریل[7] و مواد عایقی برپایه فوم را تولید می­کند که دارای گواهینامه­های ایزو 9001 و ایزو 14001 است.

Yanbu در دست ساخت؛

تعهد تامین ویژگی­های کیفی در محصولات پشم سنگ کیمکو

عملکرد حرارتی عالی

عملکرد صوتی عالی

ایمنی در برابر آتش عالی

سازگار با محیط زیست، از مواد اولیه ­ای که به فراوانی موجود هستن و مواد غیراستراتژیک همانند بازالت، ساخته می­شوند، و بالغ بر 25% خاکستر (یک ماده ضایعاتی حاصل از صنعت فولاد) در ساختار آنها مورد استفاده قرار می­گیرد.

برش و نصب آسان؛

حداقل تولید هدررفت و ضایعات در محل کاربرد؛

بسیار سبک وزن

به لحاظ ابعادی پایدار

بدون شکم­دهی یا نشست

مطابقت با همه استانداردهای بین­المللی مرتبط

جهت حفظ تعهد کیفی در خصوص محصولات پشم سنگ تولیدی، این محصولات تحت لیسانس سنت گوبین ISOVER تولید می­شوند، که یک تولیدکننده برتر در زمینه محصولات عایقی واقع در کشور فرانسه است. علاوه بر این، ما تعهدی قوی در خصوص تامین کیفی محصولاتمان داریم که بر اساس گواهینامه­های کیفی متعدد ما همانند ISO 9001 قابل تشخیص است. تعهد ما نسبت به محیط زیست از انتخاب کیمکو به عنوان تنها عرضه­کننده عایق و شریک رسمی با شهر مصدر قابل تشخیص است، شهر مصدر به عنوان شهر بدون کربن و بدون ضایعات در ابوظبی شناخته شده است. ما دارای تعهدی قوی نسبت به محیط زیست، سلامت و ایمنی مردم و جوامع پیرامون خود هستیم و لازم است با آژانس­های محیط زیست منطقه­ای و بین­المللی دارای همکاری فعال باشیم. علاوه بر این، محصولات پشم سنگ کیمکو به توسعه­دهندگان کمک می­کنند تا بتوانند به گواهینامه­های ساخت و ساز سبز همانند LEED، Estidama و QSAS دست پیدا کنند. ضمنا، ما جزو اعضای سازمان­های صنعتی زیر نیز می­باشیم:

شورای ساخت و ساز امارات[8] (EGBC)، شورای ساخت و ساز سبز قطر[9] (QGBC)، مصدر (ساخت و سازهای آتی)، سازمان تولیدکنندگان عایق ماینروول خاورمیانه[10] (MEMIMA)، محصولات تولیدی ما و گواهینامه­ها، UL، FM، EIL، گواهینامه آتش وارینگتون[11] برای رول­های ساختمانی پشم سنگ کیمکو.

رول­های پشم سنگ کیمکو از الیاف پشم سنگ پایداری تولید می­شوند که توسط رزین­های ترموست به هم چسبانده شده­اند و سبک وزن، قوی و ارتجاعی هستند و به راحتی مورد استفاده قرار می­گیرند. الیاف پشم سنگ ظریف بوده و به طور یکنواختی توزیع می­شوند به نحویکه ایجاد ویژگی­های حرارتی پایداری را در رول ساختمانی اطمینان می­بخشند. این الیاف عایقی دماهای بالغ بر C° 750 را تحمل می­کنند و در دماهای بالاتر از C° 230 لایه چسب موجود در عایق که در تماس با سطح داغ قرار می­گیرد، کمی جابجا خواهد شد اما این جابجایی بر عملکرد عایق تاثیر نامطلوبی نخواهد داشت.


[1] SAUDI INTERNATIONAL INSULATION MANUFACTURING COMPANY

[2] Alghanim

[3] Saint-Gobain ISOVER

[4] Saint-Gobain

[5] Hyderabad

[6] Silvassa

[7] Nitrile rubber

[8] Emirates Green Building Council

[9] Qatar Green Building Council

[10] Middle East Minerwool Insulation Manufacturers Association

[11] Warrington Fire Certification: گواهی ایمنی، امنیت و محیط زیست.

معرفی دو شرکت برتر تولید پشم سنگ
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *