چسب ماستیک مونولار فوستر ۶۰-۹۰ (سفید) کره ای تحت لیسانس آمریکا یک چسب الاستومری محکم، انعطاف پذیر، و ضد آتش برای محافظت از عایق های حرارتی فضای باز می باشد.

این چسب حاوی لاستیک DuPont Hypalon می باشد.

این چسب یک سد رطوبتی فوق العاده برای عایق کاری حرارت پایین مخازن، لوله و اتصالات، داکت ها، کشتی ها و درزها می باشد.

این چسب به دلیل عملکرد بسیار بالاتر نسبت به سایر ماستیک های موجود در بازار، مصرف آن را پایین آورده و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

ماستیک مونولار مطابق ملزومات استانداردهای NFPA 90A و 90B 25/50 تولید می شود.

این چسب عاری از آزبست، سرب، جیوه یا ترکیبات جیوه می باشد.

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت چسب ماستیک مونولار ۶۰-۹۰ کره ای با تحویل فوری در سراسر ایران، هم اکنون با ما تماس بگیرید:

02128428065

موبایل: 09120979024 (آقای کاظمی)

به وب سایت فروشگاه عایق ایران خوش آمدید!

بهترین کیفیت را از ما بخواهید

فروشگاه عایق ایران با بالا بردن انتظار کیفی خود از کارخانجات تولید و عرضه محصولات عایق های صوتی و حرارتی، قادر است بهترین کیفیت را به مشتریان عزیز خود ارائه نماید. کافیست نمونه محصولات ما را درخواست کنید تا کیفیت استثنایی محصولات ما را از نزدیک شاهد باشید.

بهترین قیمت ها در سرتاسر کشور را از ما بخواهید

فروشگاه عایق ایران با تنظیم قرارداد با تمامی کارخانجات فعال در زمینه عایق های صوتی و حرارتی، و با ایجاد فضای رقابتی در بین این کارخانجات، قادر است قیمت های زیر قیمت مستقیم کارخانه به شما عرضه نماید. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با شماره 02128428065 تماس بگیرید.

تحویل فوری در سرتاسر ایران زمین

فروشگاه عایق ایران مجهز به بزرگترین انبارهای محصولات عایق صوتی و حرارتی در 6 شهر بزرگ ایران زمین یعنی تبریز، تهران، مشهد، اهواز، شیراز، و اصفهان می باشد. لذا قادر هستیم سفارشات شما را هرکجای ایران زمین که باشید به صورت فوری تقدیم حضورتان کنیم.

هم اکنون جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خود با ما تماس بگیرید!

تلفن: 02128428065، فکس: 02128428065 داخلی 2

دریافت اطلاعات بیشتر